KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14534085
nr 1453 4085
Gösta Ehrenberg
(f. 1923), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 68/120, innergård. Bildmått: 20x30, yttermått inklusive ram: 36x45 cm
Gösta Ehrenberg, svensk målare, tecknare och grafiker född i Falun 1923.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:36:36
4/3 11:31:52
Gösta Ehrenberg
Läs mer om Gösta Ehrenberg